Promocja radzyńskiego pałacu w teledysku Nowatora

W środę 11.01 stycznia na serwisie internetowym YouTube został zaprezentowany nowy teledysk Nowatora (Pawła Lipskiego). Co jest szczególnego w tej informacji? To, że artysta klip nakręcił na terenie pałacu Potockich promując tym samym nasz piękny zabytek i nasze miasto. Udział w nagrywaniu wzięli także radzyńscy aktorzy z teatru Już kończymy oraz uczniowie i absolwenci z I LO.

Teledysk w mgnieniu oka rozszedł się w sieci. Na chwilę obecną ma już blisko 400 tysięcy odsłon a licznik wciąż rośnie. Jak wyznaje artysta, pomysł na nagranie teledysku w Radzyniu przyszedł spontanicznie. - W wakacje w 2016 roku grałem koncert w Radzyniu. Wtedy właśnie pałac zrobił na mnie ogromne wrażenie i powiedziałem managerowi, że może warto spróbować nakręcić tutaj teledysk. Sądziłem, że sprawa zostanie zapomniana, ale znalazł się pomysł i tak na teledysk do numeru „Co Tu jest grane” i tak to powstało.

Nowator to kolejny artysta obok Rajmunda, który postanowił w swoim teledysku wykorzystać wizerunek naszego pałacu.

Radzyńskie władze po obejrzeniu klipu optymistycznie odniosły się do produkcji artysty. - Producent teledysku zwrócił się do nas o zgodę na filmowanie na terenie kompleksu Pałacowo-Parkowego i taką zgodę otrzymał. Efekt prac mi osobiście wydał się ciekawy. Pałac prezentuje się na prawdę okazale! Pomijając samą muzykę - która jest kwestią gustu ale z pewnością cieszy się zainteresowaniem wielu osób - to na pewno jest to promocja dla naszego miasta a zarazem miły gest ze strony artysty, który podczas występu na Dniach Radzynia zachwycił się naszym pałacem. Patrząc na ilość odsłon tego materiału, można śmiało powiedzieć, że trafił i jeszcze trafi do bardzo szerokiej liczby widzów. Cieszylibyśmy się, gdyby chociaż część z tych ludzi przyjechała zobaczyć naszą perełkę na żywo – puentuje z uśmiechem wiceburmistrz.

Teledysk znajduje się pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=yN_niQvDLgo